Karvad lõua otsas (tuust) või habe, mis on mis…

Karvad lõua otsas (tuust) või habe, mis on mis…

On tõsi, et habe on moes. Ent nagu enamuse asjadega on ka siin mõned nn agad. Panen paar olulisemat siia kirja.

Mina nimetan karvasid lõua otsas tuustiks. Habe saab sellest siis kui seda on minimaalseltki hooldatud. Absoluutselt minimaalne on kammimine, harjamine. Sealt edasi võiks pehmendavat õli või palsamit kasutada. See aitab luua karvastiku kompaktsust ja suhteliselt hooldatud välimust. Järgmine samm oleks juuksuris käies tellida ka habeme trimmimise-kujundamise teenus. See tähendab, et habeme karvad kammitakse, eemaldatakse kribu-kräbu (välja ulatuvad üksikud karvad), raseeritakse kontuurid nii põskedele kui ka kurgu alla. Lahkudes on Sul lõua all habe ja mitte tuust!

Ja üks asi veel… kui loodus pole andnud piisavat karvastikku, siis „kolm karva neljas reas“ on kole (sry)… Pigem tuleks leppida, et habet ei saa ning peaksid raseerimisega jätkama…:( Meil, põhjamaise natuuriga blondipoolsetel, peenete karvadega meestel on hõredad habeme karvad loomulikud. Jääme kaugeks tumeda-tiheda karvalisest latiinodest… Loodus on nii tahtnud…

Ent kui habe, siis see on kompaktne, kena kuju ja vormiga. Ta rikastab Su olemust ja rõhutab mehelikkust, teadlikkust ning on märgiks Sinu tähelepanust oma välimuse suhtes. Valiku teeb loomulikult igaüks ise, kas ja mida soovib, kas tuusti või habet… Aitan-seletan suurima heameelega:)

Kokkuvõtteks

Karvad lõua otsas on tuust. Minimaalnegi hooldus (kammimine) teeb tuustist habeme.

Kompaktne vorm ja kontuurid põskedel ja lõua all rõhutavad Su teadlikkust ja mehelikkust.

Kui loodus pole tahtnud Sulle piisavalt tihedat karvastikku anda, siis raseeri. Habet Sa ei saa.

Aitan-seletan heameelega:)

Broneeri aeg ja tule pingevabalt!

Good hair isn’t by accident … it’s by appointment

Käärdid ja pardel – juuksur kvaliteetaega hindavale mehele