Mis või kes on juuksur kvaliteetaega hindavale mehele…

Mis või kes on juuksur kvaliteetaega hindavale mehele…

Aega on läinud ja mõned suved ning talved on mööda saanud. Üllatav, ent Käärid ja pardel alustab kevadel 2022 (juba) neljandat tegevusaastat. Juhhei!!!

Mõtlesin, et võiks natuke ajas tagasi vaadata ja ühe olulisema muutuse kirja panna ja ära seletada. See on pööre perejuuksurist (juuksur Sinule) meeste juuksuriks (juuksur kvaliteetaega hindavale mehele).

Tihti tundus, et ei mehed, nähes toolis naist, ega naised nähes toolis meest ei tundun end piisavalt hästi. Ikka ja jälle küsiti „kas see on meeste juuksur“, „kas siin naiste töid ka tehakse“ jne. Ka ametialaselt tekkis arusaam, et tahaks keskenduda ühele suunale, s.o. meeste juuskuri tööle. Nii muutuski laiaulatuslik „juuksur Sinule“ kitsamaks „juuksur kvaliteetaega hindavale mehele“. 

Vaatasin, kuidas on „kvaliteetaeg“ seletavas sõnastikus lahti mõtestatud. Täpne vaste puudub, ent „kvaliteetne“ peaks tähendama „hea kvaliteediga“. Seega hea kvaliteediga, väärtuslikult sisustatud aeg. Võimalus valida endale sobiv aeg, ooteaja puudumine (broneeri aeg ja tule pingevabalt), puhas, turvaline ja isikupärane keskkond ning korrastatud töökoht on põhilised omadused, mis Sulle, hea klient, kvaliteetse aja loovad.

Broneeri aeg ja tule pingevabalt

Kogemus näitab, et väga oluline on kohale tulnuna „kohe saada“. Just sellist töökorraldust pean ülioluliseks. Mugav broneerimissüsteem (FB Käärid ja pardel või kodulehel kääridjapardel.ee) võimaldab paljude ajavariantide vahel valida just Sulle sobiva. Sinu enda panus on vaid hiljemalt õigeks ajaks kohale tulla!

Puhas ja turvaline keskkond

Koroonasse nakatumise oht nõuavad hajutamisnõuete täitmist. Seetõttu peavad osa kliente elava järjekorraga juuksuris tänaval ootama. Eelnevalt broneeritud aeg tagab lisaks „kohe saamisele“ ka minimaalse kokkupuute teiste klientidega – väikseima tõenäosuse nakatuda. Usun, et suvalise ilmaga juuksuri ukse taga õues oma aega sisustada, ei ole just kõige kvaliteetsemalt sisustatud aeg?

Lisaks sellele, et töö algaks hiljemalt Sinu soovitud ajal, pingutan igapäevaselt selle nimel, et Sinu teenus toimuks takistusteta ja sujuvalt ning et töövahendid oleks kättesaadavad ja korras ning töökeskkond puhas ja meeldiv. Sellise ümbruse loomise põhimõtted on koristamine, puhastamine, desinfitseerimine ja korrashoid. On hea meel tõdeda, et nii mõnigi klient on seda märganud:) Nii loomegi kvaliteetaega Sinule!

Kokkuvõtteks

Juuksur kvaliteetaega hindavale mehele on meeste juuksur. Valides mugavalt Sulle sobiva aja, tulles hiljemalt õigeks ajaks kohale, „saad kohe“, ei pea tarbetult (õues) passima, Su heaolu ja tervis on tagatud ning keskkond on puhas ja meeldiv. Näeme varsti toolis!

Käärdid ja pardel – juuksur kvaliteetaega hindavale mehele