Privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamine

Käärid Ja Pardel privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamise tutvustuse eesmärk on:

  • anda teile infot selle kohta kuidas ja milleks me teie andmeid kogume ja töötleme,
  • tutvustada teile mis on küpsised ja milleks me neid kasutame.

See lähtub andmekaitse üldregulatsioonist (GDPR – General Data Protection Regulation).

Kasutades meie veebilehte nõustute te allpool loetletud tingimustega.

Külastusstatistika

Külastades meie veebilehte kogume me isikustamata üldandmeid teie külastuse kohta. Muuhulgas näiteks kogume me andmeid külastajate geograafia, arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi versiooni kohta, külastamise aja ja kestuse, kolmandate lehtede külastuste hulga ja nende vahel liikumise ning hiireklikkide arvu ja -asukoha kohta. Me ei saa neid andmeid seostada ühegi isikuga.

Me kasutame neid andmeid oma veebilehe sisu ja struktuuri arendamiseks ning kasutusmugavuse suurendamiseks.

Teie poolt sisestatud andmed

Veebileht ei kogu teie poolt sisestatud andmeid.

Küpsised

Me kasutame veebilehel küpsiseid. Küpsised on tekstifailid, mis on salvestatud teie veebilehitsejasse meie või teiste teie poolt külastatud veebisaitide poolt. Küpsised kasutavad peaaegu kõik veebilehed ning need on vajalikud funktsionaalsuse tõstmiseks ja külastusstatistika kogumise jaoks.

Näiteks võidakse küpsistena salvestada teie varasema sisselogimise andmed või teie tehtud valikud veebilehel. See võimaldab järgmisel külastusel kuvada teile teistsugust sisu vastavalt teie varasematele valikutele.

Kõik enamlevinud veebilehitsejad võimaldavad kogutud küpsiseid kustutada ja nende kasutamise keelustada. Selle võimaluse kasutamiseks palun tutvuge enda veebilehitseja kasutusjuhendiga.

Kehtib alates 01.01.2021